Team Wedstrijdzaken

Aanvoerder wedstrijdzaken en wedstrijdsecretaris senioren: Jan Manders,
wedstrijdzaken@svdeurne.nl, 06-13099729

Bestuurslid Wedstrijdzaken: John Verhees

Jeugd:

Coördinator AB categorie: Ronald de Wit
abcoordinator@svdeurne.nl
Coördinator CD categorie: Maarten v.d. Kerkhof
cdcoordinator@svdeurne.nl
Coördinator Ef-mini categorie: Petra van der Kant,
efcoordinator@svdeurne.nl, 0493-317791
Coördinator scheidsrechter jeugd: Thédor Goossens,
gss@ivo-deurne.nl
Coördinator uit-toernooien jeugd: Bauke Jansen
toernooien@svdeurne.nl



Wedstrijdsecretaris jeugd interim: Jan Manders
06 13 09 97 29 of wedstrijdzaken@svdeurne.nl 

Senioren:
Coördinator dames: Bianca v.d. Straaten, damesvoetbal@svdeurne.nl
Coordinator lagere seniorenteams: Michiel Voncken,
michiel_voncken@hotmail.com
Scheidsrechters begeleider: Ad Welten
Scheidsrechter coördinatorsenioren: Jack Keijsers,
jack.keijsers@upcmail.nl
Scheidsrechters opleiding: vacature