Team PR & Communicatie

Via de aanvoerder kunt u contact opnemen met het Team PR & Communicatie. 

Naam: Jelle van der Steen
Onderdeel van: PR & Communicatie
Functie: Aanvoerder 
E-mail: jelle.steen@hotmail.com
Telefoonnummer: 06-21576925

Naam: Raoul Toumi
Onderdeel van: PR & Communicatie
Functie: Website Beheer / Nieuwsbrief & Social Media
E-mail: Raoul-toumi@hotmail.com
Telefoonnummer: 06-29399024

Naam: Thijs Hikspoors
Onderdeel van: PR & Communicatie
Functie: Teamlid, Ondersteuning Website / Social Media
E-mail: thijs@spiegel.nl
Telefoonnummer: 06-13534856

Naam: Eelco de Bresser
Onderdeel van: PR & Communicatie
Functie: Teamlid, Ondersteuning Website / Social Media
E-mail: eelco_de_bresser@hotmail.com
Telefoonnummer: 06-12126078

Naam: Jan Kuijpers
Onderdeel van: PR & Communicatie
Functie: Teamlid, Ondersteuning Social Media
E-mail: jan_k_jan@hotmail.com
Telefoonnummer: 06-53109588

Naam: Roos Knijnenburg
Onderdeel van: PR & Communicatie
Functie: Fotografie, Presentatiegids
E-mail: foto@svdeurne.nl / roos.knijnenburg@hotmail.com
Telefoonnummer: 06-51830535

Naam: Marcel Koolen
Onderdeel van: PR & Communicatie
Functie: Presentatiegids, Wedstrijdinfo
E-mail: QZNYWRLD@hetnet.nl
Telefoonnummer: 06-12769183

Naam: Jorg van Kessel
Onderdeel van: PR & Communicatie
Functie: Nieuwsbrief
E-mail: nieuwsbrief@svdeurne.nl
Telefoonnummer: 06-51274096

Naam: Kees Brood
Onderdeel van: PR & Communicatie
Functie: Vastlegging Wedstrijden SV Deurne 1
E-mail: kees.brood@ziggo.nl
Telefoonnummer: 06-51274096

Naam: Jos Aarts
Onderdeel van: PR & Communicatie
Functie: Vastlegging Wedstrijden SV Deurne 1
E-mail: j.aarts57@chello.nl
Telefoonnummer: 06-27870916

Naam: Erwin Boerenkamps
Onderdeel van: PR & Communicatie
Functie: Vastlegging Wedstrijden SV Deurne 1
E-mail: erwinboerenkamps@upcmail.nl
Telefoonnummer: 06-57940373

Narrow Casting: Vacant interesse? Mail naar jelle.steen@hotmail.com

Website: interesse? Mail naar jelle.steen@hotmail.com & Raoul-toumi@hotmail.com

Bestuurslid Team Sponsoring: Vacant