UITNODIGING Sint & Pieten bij SV Deurne

Activiteiten — Gepubliceerd op 09 november 2017 00:00

We hebben van de Sint en Pieten vernomen , dat ze voor alle mini’s/welpen en J08 t/m J011 spelers op 22 november zullen komen. De pieten hebben ons al verteld, het wordt dan heel gezellig op het voetbalveld,

Alle mini’s/welpen en J08 t/m J011 spelers komen om 18.30 uur trainen, en misschien strekken de pieten ook even hun benen. De training zal misschien een beetje anders zijn, maar het wordt vast en zeker heel fijn. 

De mini’s/welpen, J08 en J09 spelers mogen om 19.00 uur naar de kantine gaan, en om 19.45 uur komen de J010 en J011 spelers er achter aan. Hebben ze dit jaar ook iets voor jullie bij? van pepernoten en misschien een kadootje worden jullie vast blij. 

Jullie ouders mogen wel naar binnen gaan, en hoeven daarom niet buiten te blijven staan. De Sint en Pieten komen naar het sportterrein, komen jullie ook, want het wordt vast heel fijn! 

Als je niet kunt komen graag even afmelden bij je leider ! 

De Activiteitencommissie SV Deurne

« ga terug