SV DEURNE PROMINENT IN OUDEJAARSCONFERENCE MARCO SWIGGERS

Activiteiten — Gepubliceerd op 31 december 2017 00:00

DEURNE – Twee uitverkochte voorstellingen van de oudejaarsconference van Marco Swiggers op vrijdag 28 en zaterdag 29 december in Cultuurcentrum Martien van Doorne. De voorstelling was getiteld: poeiersuiker. Maar… Was het wat?

Nou, het was me wat! Die Swiggers weet van wanten. Een kleine twee uur wist hij het publiek te boeien met louter Deurnese onderwerpen. Zelfs als er niets gebeurde kon hij er wat van te maken… Poeiersuiker was fijnstof om te lachen!

SV Deurne – dit jaar 75 jaar jong - werd op magistrale wijze op de hak genomen. Zoals Swiggers het nieuwe clublied onderging en daarna kundig fileerde: ronduit hilarisch!

En dan die de ode aan Aniek Nou…wen, Nouw en? Ook de damesveteranen en de mannenveteranen van Blue Velvet waren niet aan zijn aandacht ontsnapt.

Marco Swiggers heeft zijn nek uitgestoken. Tweemaal een staande ovatie op vrijdagavond. Wat wil je nog meer?

Elk jaar terugkijken!

« ga terug