Start het seizoen goed met 4-skills!

Activiteiten — Gepubliceerd op 13 juli 2017 00:00

4-Skills Voetbal en Keepersdag op het sportpark van SV Deurne op 21 Augustus!

De voetbal en keepersdag duhet 1 dag van 10.00u – 15.00u (Gratis opvang tot 17:00 uur) en worden geleid door enthousiaste ervaren trainers, die ook een pedagogische opleiding gevolgd hebben binnen 4-Skills. De pedagogiek, hoe om te gaan met kinderen en hoe hen te begeleiden, neemt 4-Skills namelijk zeer serieus. 

Speciaal dit jaar is ook de keepersdag die 4-Skills voor het eerst aanbiedt. De keepersdag staan onder leiding van Twan en Dani Centen; keeperstrainers van Achilles’29, vorige seizoen uitkomend in de Jupiler League. 
21 augustus zal er een speciale keepersdag zijn bij SV Deurne. 

Locatie SV Deurne; 
21 augustus; 1-daagse voetbal-en keepersdag 

Iedere sportliefhebber in de leeftijd van 6 t/m 16 jaar kan zich inschrijven voor de voetbaldagen van 4-Skills. Inschrijven kan via de website; http://www.4-skills.nl/4-skills-trainingen/4-skills-voetbaldagen/

Via de website kunt u zich ook opgeven voor de voetbalschool van 4-Skills bij SV Deurne of VIOS’38.

 

Vier deze zomer het 5-jarig jubileum van 4-Skills Soccer Academy!

« ga terug