Sportcafé thema financiën bij SV Deurne georganiseerd door Leef !

Overig nieuws — Gepubliceerd op 13 maart 2018 00:00

In de gemeente Deurne worden sinds 2017 regelmatig sportcafés georganiseerd. Dit zijn avonden waarop sportverenigingen en sportliefhebbers uit Deurne samen komen en door middel van presentaties en samenwerking hulp kunnen krijgen op de gebieden waar ze dat graag willen.

Op vrijdag 23 maart staat er weer een gepland en deze keer staat het sportcafé in het thema van financiën. We willen het graag gaan hebben over sponsoring en subsidies.

De avond zal plaatsvinden in de kantine van SV Deurne. De inloop start om 19:00 uur en vanaf dan bent u van harte welkom! Na de presentaties zullen we nog wat ruimte hebben om te borrelen en netwerken of eventuele vragen te stellen.

Wij hopen u op vrijdag 23 maart terug te zien!

Schrijf je in via: https://leefdeurne.nl/LeefModule/Details/1445

 

 

« ga terug