Jeugdspelers SV Deurne in regioselecties KNVB

Activiteiten — Gepubliceerd op 05 maart 2018 00:00

Met trots kunnen we melden dat SV Deurne ook dit jaar weer goed vertegenwoordigd is de in de regioselecties van de KNVB District Midden- en Noord-Limburg. 

Uit de JO11-1 zijn maar liefst 5 spelers geselecteerd: Glenn van Dijen (JO10), Faas Hunnekens (JO10), Tim van der Steijn (JO11), Wes Haazen (JO11) en Thijs Manders (JO11). Daarnaast zijn er ook 3 spelers van onze JO13-1 geselecteerd voor de selectie JO12: Tijn Willems, Thijs Joosten en Thijs Vosselman. Ook Meike Hoogers van onze JO13-2 geselecteerd is voor de KNVB regioselectie MO12/13

Het drietal van de JO13-1 is daarnaast ook op proef bij Helmond Sport en maken kans op een plekje in de nieuwe jeugdopleiding waar Helmond Sport volgend seizoen weer mee gaat starten. Ook JO11-1 speler Faas Hunnekens heeft zich in de kijker gespeeld in Helmond, want hij mag voor 2e keer op stage bij PSV Fundament Helmond.

We wensen deze toppers uiteraard heel veel plezier en succes toe met alle activiteiten.

« ga terug