Het sportpark van SV Deurne is in de zomerperiode gesloten

Overig nieuws — Gepubliceerd op 29 juni 2018 00:00

 

 

Het is niet toegestaan gebruik te maken van de velden, incl. het Laolaveld als het sportpark gesloten is. Het onderhoud van de grasvelden (graszoden, graszaad, ondergrond gecultiveerd) heeft onlangs plaatsgevonden, zodat we goede velden beschikbaar hebben in het nieuwe seizoen. Ook het kunstgrasveld en het Laola-veld mogen in de zomerperiode niet gebruikt worden. De eerder toegebrachte schade en de investeringen die dat met zich meebracht, het veiligheidsaspect en de grote hoeveelheid afval die eerder is achtergelaten, heeft tot dit besluit geleid. 

 

Een speler die toch gebruik maakt van de velden kan rekenen op een schorsing van 1 wedstrijd per keer dat hij betrapt wordt. 

 

We vertrouwen op ieders medewerking en respect voor dit besluit, zodat we na de vakantie weer volop van onze prachtige accommodatie gebruik kunnen maken. 

 

Het Bestuur SV Deurne

« ga terug