Henk Driessen treedt op met lezingen in Vlierden.

Activiteiten — Gepubliceerd op 09 maart 2018 00:00

In de derde week van maart vindt De Week van de Psychiatrie plaats. Henk Driessen verzorgt op 22 en 23 maart lezingen in ’t Huis in Vlierden.

Donderdag 22 maart staat in het teken van Maak van je Beperking een Kwaliteit. Henk vertelt dan o.a. over zijn grote plannen om de eenzaamheid te bestrijden van mensen die in de verdomhoek zitten. Verder vertelt hij op hilarische wijzen over de liefdes in zijn leven (een kort verhaal gaat er altijd in). Ook praat hij over tal van andere projecten waarbij hij betrokken is.

Op vrijdag 23 maart is er een nieuwe onemanshow van Henk. Hij vertelt op een hilarische manier over zijn leven, het leven van Henk kun je een tragikomedie noemen. De titel van zijn onemanshow is "Ik Kom Thuis".

Beide avonden beginnen om 19.30 uur en om 19 uur gaat de zaal open.

De eerste kop koffie is gratis en het boek Verliefd op een Borderliner wordt gratis weggeschonken.

Het is gratis entree en iedereen is van harte welkom.

« ga terug