Gregory Lammers genomineerd voor Speler van het Jaar (regio Helmond)

Overig nieuws — Gepubliceerd op 12 juni 2018 00:00

Wij zijn als SV Deurne hartstikke trots op het feit dat Gregory Lammers genomineerd is voor de prijs van Speler van het jaar (regio Helmond). Deze prijs wordt aanstaande vrijdag uitgereikt op het amateurvoetbalgala van het Eindhovens Dagblad, in eetcafé De Verlenging in het Philips Stadion.

 

Natuurlijk hopen wij dat Gregory deze prijs in de wacht sleept, dat zou een knappe prestatie zijn in zijn eerste seizoen bij SV Deurne. Daarbij zijn wij er natuurlijk ook trots op dat Gregory komend jaar weer in ons blauw witte tenue zal spelen!

 

Via de volgende link is het filmpje te zien waarbij de genomineerde spelers zich voorstellen: https://www.ed.nl/amateurvoetbal/genomineerden-komen-samen-in-aanloop-naar-amateurvoetbalgala~a1a91bc8/

 

De overige genomineerden voor deze prijs zijn:

 

Ruben Rodrigues (Gemert)

Johan van der Laak (RKPVV)

Devidson Janzen (Mierlo-Hout)

Maarten Werts (SV Someren)

Gregory Lammers (SV Deurne)

« ga terug