4 april KNVB Schoolvoetbaltoernooi bij SV Deurne

Activiteiten — Gepubliceerd op 21 februari 2018 00:00

Voor het 4de jaar heeft SV Deurne het heft in handen genomen voor het organiseren van het KNVB schoolvoetbaltoernooi voor de gemeente Deurne. Dit toernooi wordt, in samenwerking met LEEF en Peelland College Deurne, op woensdag 4 april van 13.30 tot +/- 18.00 uur georganiseerd voor leerlingen van groep 5 tm 8 van alle basisscholen uit de gemeente Deurne.

De teams binden onderling de strijd met elkaar aan en strijden om de eer én een plek in de volgende ronde (de regiofinale) met als uiteindelijke doel een plaats in de landelijke finale op het KNVB complex in Zeist.

Teams kunnen zich aanmelden tot en met 23 februari a.s.door een mail te sturen naar activiteiten@svdeurne.nl. Vermeld in de mail duidelijk de naam van de school, in welke categorie er mee wordt gespeeld (dus groep 5/6 of groep 7/8), de naam en het emailadres van de teambegeleider (minimum leeftijd 18 jaar) en de namen en geboortedatums van de spelers/speelsters. Alle verdere correspondentie verloopt via de teambegeleiders.

Voor groep 5/6 geldt : wedstrijden 7 tegen 7 en de spelers/speelsters moeten geboren zijn op of na 1-10-2007. Er mogen 2 dispensatiespelers/sters meedoen die geboren zijn op of na 1-10-2006.

Voor groep 7/8 geldt: wedstrijden 11 tegen 11 en de spelers/speelsters moeten geboren zijn op of na 1-10-2005. Er mogen 3 dispensatiespelers/sters meedoen die geboren zijn op of na 1-10-2004.

Voor alle teams geldt dat er zowel jongens als meisjes in mogen zitten.

Het gehele reglement voor deze middag is te vinden op de site van KNVB: https://www.knvb.nl/downloads/sites/bestand/knvb/14315/schoolvoetbalregelmenten-2017/18

Bij het toernooi in Deurne wordt alleen gespeeld met gemengde teams. Er wordt dus geen aparte meisjescompetitie gehouden. Meisjes mogen wel meedoen, ook als meisjesteam, maar zij spelen tegen jongens-of gemengde teams.

Voor meer informatie kunt u mailen naar activiteiten@svdeurne.nl of s.nouwen93@upcmail.nl

« ga terug