
- Senioren
- Junioren
- Veteranen
- Clubinfo
- Programma
- Sponsoren
- Agenda
- Fotoalbum
- Fotoalbums
Like
Boven van links naar rechts;
Martijn van Heugten, Ruhendrey Martina, Redwan El Idrissi en Ben Aldenzee
MIdden van links naar rechts;
Willem Witte, Jorn van Kessel, Jens Thielen, Morris Vogels
Onder van links naar rechts;
Remo van Tartwijk, Thijs van den Berkmortel, Siem van Helmond, Ojani Fanoembi, Mats van Heugten
Trainers Leiders
Ruhendrey Martina Ruhendrey Martina
Ben Aldenzee Ben Aldenzee
Redwan El Idrissi Martijn van Heugten
Trainingen Trainings Veld Kleedlokaal
Maandag 18:30 tot 19:30 Hoofdveld Lokaal 7
Woensdag 18:30 tot 19:30 Veld 4 Lokaal 7
Thijs van den Berkmortel
Leeftijd: 10
Ojani Fanoembi
Leeftijd: 10
Siem van Helmond
Leeftijd: 9
Mats van Heugten
Leeftijd: 9
Jorn van Kessel
Leeftijd: 9
Remo van Tartwijk
Leeftijd: 9
Jens Thielen
Leeftijd: 9
Morris Vogels
Leeftijd: 9
Willem Witte
Leeftijd: 10
SV Deurne vindt het geweldig dat zij dit jubileumjaar door de KNVB gevraagd is 4 bekerfinales van amateurs in Zuid II te mogen organiseren. M.n. de wedstrijd tussen de eerste elftallen van Zuid II op 10 mei wordt een geweldige wedstrijd met waarschijnlijk meer dan 1.500 toeschouwers. We kunnen SV Deurne met elkaar een flinke boost geven en ons mooie sportpark en sfeer profileren.
lees meerOver een paar weken is het zover: de bekerfinale van standaard teams op sportpark De Kranenmortel . Op Hemelvaartdag, 10 mei is de finale bij SV Deurne, aanvang 14.30 uur.
lees meerLeden van Rabobank Peelland Zuid kunnen een stem uitbrengen die geld waard is voor onze vereniging (stemperiode van 5 t/m 30 april 2018). Afgelopen jaren hebben we op deze manier al mooie bedragen mogen ontvangen die o.a. ingezet zijn voor het pannaveld en de nieuwe tenues.
lees meerVele mensen kennen Johan Wagner als de leider van SV Deurne 1 en als controlerende middenvelder bij de Veteranen bij onze club. Johan houdt van het spelletje en de voetbalcultuur. Voetbal Insite is zijn lievelingsprogramma op TV. “Voetbalhumor vind ik nog steeds geweldig en belangrijk in het dagelijkse leven!”, vult Johan aan.
lees meerWe beseffen steeds meer dat we kinderen moeten beschermen tegen de verleiding om te gaan roken.
lees meerDe komende maanden zal het team TZ versterking gaan krijgen van maar liefst 4 gewaardeerde (oud) voetballers; Marcel Seijkens, Ronald Joosten, Joris Kerskes en Wim Verbeek komen TZ versterken.
lees meerAfgelopen vrijdag organiseerde Leef! Deurne voor de vierde keer een Sportcafé in de gemeente Deurne. Dit maal vond het plaats in De Basis, zoals SV Deurne haar kantine noemt.
lees meerIn november heeft CSC tijdens groot onderhoud ons kunstgrasveld gekeurd, gemeten en getest en op basis daarvan advies uitgebracht.
lees meerZondag 25 maart stond de wedstrijd tegen Bruheze 3 op het programma voor de mannen van Deurne 5. Om 12:30 zou de scheidsrechter op zijn fluit blazen voor aanvang van de wedstrijd, we konden dus uitslapen. Bruheze bezet de 9e plek in de competitie, op papier een relatief makkelijke tegenstander.
lees meer