Smoelenboek

Hieronder vind je ons 'Smoelenboek'. Hierdoor weet je altijd bij wie je terecht kunt met een vraag.
Niemand is perfect, ook wij niet, dus wanneer je hier iemand mist, laat het ons weten en stuur een mail naar info@svdeurne.nl

 

 Bestuur SV Deurne    
     
   Naam: Leon Verdonschot
 Onderdeel van: Bestuur en team Accommodatie
 Functie:  Voorzitter
 E-Mail  voorzitter@svdeurne.nl
     
   Naam: John Verhees
 Onderdeel van: Bestuur, teams Verenigingszaken en Wedstrijdzaken
 Functie:  Vicevoorzitter, Secretaris
 E-Mail  vicevoorzitter@svdeurne.nl
     
   Naam: Erwin Boerenkamps
 Onderdeel van: Bestuur, teams Technische zaken en Financiën
 Functie:  Penningmeester
 E-Mail  penningmeester@svdeurne.nl
  06587940373 
     
   Naam: Niek Fransen
 Onderdeel van: Bestuur, teams PR & Communicatie en Sponsoring
 Functie:  Bestuurslid
 E-Mail  bestuurslid@svdeurne.nl
   
     
 Team PR & Communicatie    
     
   Naam: Jelle van der Steen
 Onderdeel van: Team PR & Communicatie
 Functie:  Aanvoerder
 E-Mail  prcom@svdeurne.nlinfo@svdeurne.nl
  0613631553
     
   Naam: Raoul Toumi
 Onderdeel van: Team PR & Communicatie
 Functie:  Website Beheer, Social Media
 E-Mail  Raoul-toumi@hotmail.com
  0629399024
     
   Naam: Thijs Hikspoors
 Onderdeel van: Team PR & Communicatie
 Functie:  Teamlid, Ondersteuning Website / Social Media
 E-Mail  Thijs@spiegel.nl
  0613534856
     
   Naam: Eelco de Bresser
 Onderdeel van: Team PR & Communicatie
 Functie:  Teamlid, Ondersteuning Website / Social Media
 E-Mail  eelco_de_bresser@hotmail.com
  0612126078
     
   Naam: Roos Knijnenburg
 Onderdeel van: Team PR & Communicatie
 Functie:  Fotografie, Presentatiegids
 E-Mail  Roos_knijnenburg@hotmail.com
  0651830535
     
   Naam: Jan Kuipers
 Onderdeel van: Team PR & Communicatie
 Functie:  Teamlid, Ondersteuning Social Media
 E-Mail  jan_k_jan@hotmail.com
  0653109588
     
   Naam: Marcel Koolen
 Onderdeel van: Team PR & Communicatie
 Functie:  Presentatiegids, Wedstrijdinfo
 E-Mail  QZNYWRLD@hetnet.nl
  0612769183
     
   Naam: Jorg van Kessel
 Onderdeel van: Team PR & Communicatie
 Functie:  Nieuwsbrief
 E-Mail  nieuwsbrief@svdeurne.nl
  0651274096
     
   Naam: Kees Brood
 Onderdeel van: Team PR & Communicatie
 Functie:  Vastlegging Wedstrijden SV Deurne 1
 E-Mail  kees.brood@ziggo.nl
  0651274096
     
   Naam: Erwin Boerenkamps
 Onderdeel van: Team PR & Communicatie
 Functie:  Vastlegging Wedstrijden SV Deurne 1
 E-Mail  erwinboerenkamps@upcmail.nl
  0657940373
     
   Naam: Jos Aarts
 Onderdeel van: Team PR & Communicatie
 Functie:  Vastlegging Wedstrijden SV Deurne 1
 E-Mail  j.aarts57@chello.nl
  0627870916
     
 Team Verenigingszaken    
     
   Naam: Ingrid Aldenzee
 Onderdeel van: Team Verenigingszaken
 Functie:  Aanvoerder
 E-Mail  verenigingszaken@svdeurne.nl
  0643123729
     
   Naam: Manon Jochems
 Onderdeel van: Team Verenigingszaken
 Functie:  Aanvoerder
 E-Mail  manon_jochems@hotmail.com
     
Team Financiën      
     
       Naam: Alex van Dinther
 Onderdeel van: Team Financiën
 Functie:  Aanvoerder
 E-Mail  financien@svdeurne.nl
     
       Naam: Jack Keijsers
 Onderdeel van: Team Financiën 
 Functie:  Administrateur vereniging 
     
       Naam: Ton Aarts
 Onderdeel van: Team Financiën 
 Functie:  Verkoopfacturatie en debiteurenbeheer 
     
       Naam: Cor van der Steijn
 Onderdeel van: Team Financiën
 Functie:  Financieel beheer kantine 
     
       Naam: René Matheij
 Onderdeel van: Team Financiën 
 Functie:  Fiscale zaken en loonadministratie
     
       Naam: Ria Manders
 Onderdeel van: Team Financiën 
 Functie:  Beheer contributie 
     
Team Technische zaken      
     
   Naam: Arjan Maagdenberg 
 Onderdeel van: Team Technische zaken 
 Functie:  Aanvoerder 
 E-Mail  technischezaken@svdeurne.nl 
 Telefoonnummer: 0683522674 
     
   Naam: Henri Schaeffer 
 Onderdeel van: Team Technische zaken 
 Functie:  Verantwoordelijke jeugd 
     
   Naam: Rick de Rooij 
 Onderdeel van: Technische zaken 
 Functie:  Verantwoordelijke Deurne 1 en Jong Deurne 
 E-Mail  rd2005@live.nl 
  0654290017 
     
   Naam: Leon van der Steijn 
 Onderdeel van: Technische zaken 
 Functie:  Overige stafleden Deurne 1 en Jong Deurne 
 E-Mail  leonvandersteijn@gmail.com 
  0622450549 
     
     
Team Wedstrijdzaken      
     
   Naam: Jan Manders
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken 
 Functie:  Aanvoerder, Wedstrijdsecretaris jeugd, Wedstrijdsecretaris senioren 
 E-Mail  wedstrijdzaken@svdeurne.nl 
  0613099728 
     
   Naam: Ronald de Wit 
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken 
 Functie:  Coördinator AB-categorie 
 E-Mail  abcoordinator@svdeurne.nl 
     
   Naam: Maaten v.d. Kerkhof 
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken 
 Functie:  Coördinator CD-categorie 
 E-Mail  cdcoordinator@svdeurne.nl 
     
   Naam: Petra van der Kant 
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken 
 Functie:  Coördinator EF en mini's 
 E-Mail  efcoordinator@svdeurne.nl 
     
   Naam: Thédor Goossens 
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken 
 Functie:  Coördinator scheidsrechters jeugd 
 E-Mail  gss@ivo-deurne.nl 
  0683948491 
     
   Naam: Bauke Jansen 
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken
 Functie:  Coördinator uit-toernooien jeugd 
 E-Mail  toernooien@svdeurne.nl 
  0610065038 
     
   Naam: Frank Teeuwen
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken
 Functie:  Technisch coördinator ABC categorie 
 E-Mail  frankteeuwen@hotmail.com 
     
   Naam: Pieter van Bussel
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken 
 Functie:  Technisch coördinator DEF categorie 
     
   Naam: Bianca van der Straaten
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken 
 Functie:  Coördinator dames- en meisjesvoetbal 
     
   Naam: Vacature 
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken
 Functie:  Coördinator lagere senioren
     
   Naam: Jack Keijsers
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken 
 Functie:  Coördinator scheidsrechters senioren 
     
   Naam: Ad Welten
 Onderdeel van: Team Wedstrijdzaken 
 Functie:  Opleidingen en begeleiding scheidsrechters 
     
Team Accomodatie       
     
       Naam: Jan Goossens
 Onderdeel van: Team Accomodatie
 Functie:   Aanvoerder, planning materiaalbeheerders, algemene zaken, begroting/budget accommodatie
 E-Mail  accommodatie@svdeurne.nl
     0651354784
     
       Naam: Frans van Wetten
 Onderdeel van: Team Accomodatie
 Functie:  Inkoop van kleding, materialen en BHV/EHBO
 E-Mail  accommodatie@svdeurne.nl
     0651807288
     
       Naam: Jeanny Kuipers
Onderdeel van: Team Accomodatie 
 Functie:  Kantinezaken / Schoonmaak / Agenda / Organiseren evenement / Afval 
 E-Mail  accomodatie@svdeurne.nl
     0610635110
     
       Naam: Hein van der Zwaam
 Onderdeel van: Team Accomodatie 
 Functie:  ICT (Computers, WiFi, beeld en geluid) 
 E-Mail  accommodatie@svdeurne.nl
     06-22571429
     
       Naam: Peter van Dinther
 Onderdeel van: Team Accomodatie 
 Functie:  Velden - terrein - fietsenstalling - maandagochtendploeg - vrijwilligers
     
Team Sponsorzaken    
     
       Naam:  Jeroen van Oosterhout
 Onderdeel van:  Team Sponsorzaken
 Functie:   Aanvoerder
 E-Mail   Jeroen@pandoer.nl
   0619632212
     
       Naam:  Niek Fransen
 Onderdeel van:  Team Sponsorzaken
 Functie:   Administrateur
 E-Mail   niek.fransen@cb-fashion.nl
   0641395309
     
       Naam:  Rob van Rijssel
 Onderdeel van:  Team Sponsorzaken
 Functie:   Relatiebewaker / Acquisitie
 E-Mail   info@bijrobmenswear.nl
   0641395309
     
       Naam:  Rene van Cuijk
 Onderdeel van:  Team Sponsorzaken
 Functie:   Relatiebewaker / Reclameborden
 E-Mail   rvcuyk@jetstone.nl
   0641395309
     
       Naam:  J.G. (Jac) Megens
 Onderdeel van:  Team Sponsorzaken
 Functie:   Notulist, Contacten met sponsors / Benaderen van potentiële sponsors
 E-Mail   sponsoring@svdeurne.nl