Bestuur

Bekijk hier het organogram van SV Deurne

Het huidige bestuur van SV Deurne bestaat uit:

Voorzitter:
Leon Verdonschot
voorzitter@svdeurne.nl 

Vicevoorzitter / Secretaris:
John Verhees
vicevoorzitter@svdeurne.nl 

Penningmeester:
Erwin Boerenkamps
penningmeester@svdeurne.nl 

Bestuurslid:
Vacant
bestuurslid@svdeurne.nl 

 

Het bestuur wordt ondersteund door aanvoerders van verschillende commissies.

Technische zaken:
Arjan Maagdenberg
technischezaken@svdeurne.nl 
Voor een overzicht bij wie je moet zijn van team Technische zaken klik hier.

Verenigingszaken:
Albert van Dam en Kees Adriaanse
verenigingszaken@svdeurne.nl 
Voor een overzicht bij wie je moet zijn van team Verenigingszaken klik hier.

Wedstrijdzaken:
Jan Manders
wedstrijdzaken@svdeurne.nl 
Voor een overzicht bij wie je moet zijn van team Wedstrijdzaken klik hier.

Financiële zaken:
Alex van Dinther
financien@svdeurne.nl 
Voor een overzicht bij wie je moet zijn van team Financiële zaken klik hier.

Accommodatie zaken:
Koen Knijnenburg en Jan Goossens
accommodatie@svdeurne.nl  
Voor een overzicht bij wie je moet zijn van team Accommodatie zaken klik hier.

Sponsorzaken:
Jeroen van Oosterhout
sponsoring@svdeurne.nl 
Voor een overzicht bij wie je moet zijn van team Sponsorzaken klik hier.

PR & Communicatie:
Jelle van der Steen
jelle.steen@hotmail.com 
Voor een overzicht bij wie je moet zijn van team PR & Communicatie klik hier.